Menneskene

I Drammensveien 130 sitter landets dyktigste interiørarkitekter, designere og planleggere. Vi gir råd, analyserer prosjekter, utvikler konsepter og gjennomfører i samarbeid med oppdragsgiver. Ta kontakt!

Stine Lanes Løvdal
Interiørarkitekt MNIL/Daglig leder
+47 913 89 508
stine@zinc.no
Bjørg Eva Røssaak
Interiørarkitekt MNIL/Partner
+47 977 82 526
bjorgeva@zinc.no
Guri Mo
Interiørarkitekt MNIL/Partner
+47 905 06 654
guri@zinc.no
Britt Kornum
Interiørarkitekt MNAL/Partner
+47 922 25 372
britt@zinc.no
Helen Edvardsdotter Fatland
Praktikant
+47 454 21 987
helen@zinc.no
Lotte Sekkelsten Østby
Interiørarkitekt MNIL
+47 916 27 698
lotte@zinc.no
Maria Ekornåsvåg
Interiørarkitekt
+47 916 90 608
maria@zinc.no
Marie Krans
Interiørarkitekt
+47 473 96 761
marie@zinc.no
Marte Leinæs
Interiørarkitekt
+47 924 63 067
marte@zinc.no
Mattis Moe
Interiørarkitekt/møbeldesigner MNIL
+47 404 67 224
mattis@zinc.no
Ragnhild Narverud
Interiørarkitekt MNIL/Partner
+47 901 96 723
ragnhild@zinc.no
Thomas Gundersen
Industridesigner
+47 988 56 250
thomas@zinc.no
Tuva Hellum-Hagen
Interiørarkitekt
+47 911 83 732
tuva@zinc.no
Wenche Fossum
Dokumentansvarlig
+47 907 88 007
wenche@zinc.no